International


Vyhledávání

 

 

Kdo pomůže Jihlavě s kulturou

Jihlavská radnice chce zvýšit úroveň kulturního dění ve městě. Hledá schopného člověka, který uvede do života novou Strategii pro kulturu, volný čas a cestovní ruch. Radnice už na manažera kultury vypsala výběrové řízení.
 

 
 

„Hledáme člověka se zájmem o věc, který dokáže proměnit nově vzniklou strategii ve skutečnost a bude tahounem pozitivní změny v kultuře v našem městě,“ zve do týmu náměstkyně primátora pro oblast kultury Jana Mayerová.

Komunikativní osobnost se skutečným zájmem o kulturní dění má šanci vykonávat klíčovou pozici, ve které bude spojovat aktivity města a aktérů mimo úřad, pracovat v oblasti propagace a komunikace s médii, pracovat na strategických dokumentech, sbírat a vyhodnocovat data o publiku, koordinovat připravovaný systému slev, propojovat zájmy kulturních organizací, řídit kalendář kulturních akcí atp.

„Zájemci o pozici by měli být seznámeni s textem strategie kultury a být schopni se v ní zorientovat a diskutovat o ní během pohovoru,“ dodává náměstkyně Jana Mayerová. Strategie je dostupná na webu města Jihlavy.

Přihlášky je možné podávat do 20. února. Informace k výběrovému řízení najdou zájemci na webu města, podrobnosti sdělí vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy Mgr. Tomáš Koukal.

 
Zodpovídá: Bc. Radek Tulis
Vytvořeno / změněno: 10.2.2017 / 10.2.2017

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové zprávy
 

Rozcestník


Zpět na začátek stránky

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Design & , web , redakční systém

2017 © Jihlava  |  Všechna práva vyhrazena